Wakacje!!!

23 czerwca 2008
Kochani, wyjezdżam! Wyjeżdżam na długie trzy tygodnie na zasłużone wakacje do Indonezji, dołączając do Kasi, której korespondencję, pierwszą z indonezyjskich, mieliście okazję czytać w Kulinarnych Pocztówkach z Podróży. Nie wiem czy będę miała możliwość i czas, żeby przesyłać relacje bezpośrednio stamtąd, ale obiecuję zbierać wrażenia, przepisy i zdjęcia, aby podzielić się nimi po powrocie. To moja pierwsza wyprawa do dalekiej Azji, więc drżę z emocji i nie mogę doczekać się odkrywania i degustowania mojej ulubionej kuchni :) Pozdrawiam i życzę pogodnego lata. Do zobaczenia!

10 komentarzy

 1. Komarko, zycze przepięknych wakacji! Cudownych wrażen, pieknych zdjec, smakowitych jedzonek, no po prostu cudownego wypoczynku! I podziel sie wrazeniami po powrocie :)
  Pozdrówka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Komarko, życzę udanego odpoczywania i wielu wrażeń, smacznych potraw, miłych ludzi, kolorów, a przede wszystkim tego, by okazało się, że jest jeszcze piękniej niż sobie wymarzyłaś. Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym napisać: odpoczywaj. :) Ale sądzę, że będziesz miała zbyt wiele do przejścia i zobaczenia. :) Zatem mega - wrażeń Ci życzę! Baw się dobrze! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Baw sie dobrze:)
  Czekam na relacje z podrozy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super!
  To zwiedzaj ,odpoczywaj ,notuj....

  OdpowiedzUsuń
 6. Zycze cudnych wakacji! I z niecierpliwoscia czekam na kulinarne (i nie tylko...) relacje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę udanego wypoczynku! Po cichutku zazdroszczę takich wakacji:-)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Komarko przede wszystkim wielu wrazen i przygod no i odpoczynku troszke. Z niecierpliowscia czekam na relacje :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja tez sie dolacze: zycze udanego urlopy, wykozystaj z niego kazda sekunde a potem nam o tym opowiedz:) Do przeczytanie niebawem:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Baw sie dobrze i wracaj cala i zdrowa, pelna wrazen i pelna pelnch kart pamieci :)

  OdpowiedzUsuń